Zaproszenie do złożenia oferty na usługę przygotowania i realizacji w sposób kompleksowy działań informacyjno-promocyjnych

Zaproszenie do złożenia oferty na usługę przygotowania i realizacji w sposób kompleksowy działań informacyjno-promocyjnych na potrzeby projektu Capacity Building for Integration and Reform – enhancing the administrative capacity of Ukrainian civil service for European integration through a comprehensive educational programme finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Data publikacji: 20 października 2021
Termin składania ofert: 04 listopada 2021

KOMUNIKAT Z DNIA 19.11.2021

Zamawiający, Kolegium Europejskie w Natolinie, wyłonił Wykonawcę usługi przygotowania i realizacji działań informacyjno-promocyjnych na potrzeby projektu pn. „Capacity Building for Integration and Reform – enhancing the administrative capacity of Ukrainian civil service for European integration through a comprehensive educational programme” (abbr. Natolin4Capacity Building) finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Wyłonionym Wykonawcą jest podmiot o nazwie TARRAYA S.A., z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 108/6.

Zamawiający skontaktuje się w odrębnej korespondencji z Wykonawcą w celu uzgodnienia szczegółów związanych z podpisaniem umowy.

Zapytanie Ofertowe SOPZ Umowa Druk Ofertowy