Zaproszenie do składania ofert na usługę tłumaczeń pisemnych z języka angielskiego na język ukraiński

Zaproszenie do składania ofert na usługę tłumaczeń pisemnych z języka angielskiego na język ukraiński na potrzeby projektu Capacity Building for Integration and Reform – enhancing the administrative capacity of Ukrainian civil service for European integration through a comprehensive educational programme (abbr. Natolin4Capacity Building) finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Data publikacji: 18 sierpnia 2021.
Termin składania ofert: 07 września 2021.

KOMUNIKAT Z DNIA 05.10.2021

Zamawiający, Kolegium Europejskie w Natolinie, dokonał porównania ofert i wyłonił Wykonawcę usługi tłumaczeń pisemnych z języka angielskiego na język ukraiński na potrzeby projektu pn. „Capacity Building for Integration and Reform – enhancing the administrative capacity of Ukrainian civil service for European integration through a comprehensive educational programme” (abbr. Natolin4Capacity Building) finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Wyłonionym Wykonawcą usługi jest podmiot o nazwie LingPerfect sp. z o.o., sp.k., z siedzibą w Warszawie, ul. Chałubińskiego 8.

Zamawiający skontaktuje się w odrębnej korespondencji z Wykonawcą w celu uzgodnienia szczegółów związanych z podpisaniem umowy.