Zaproszenie do konkursu na opracowanie konceptu i identyfikacji wizualnej Natolina

Kolegium Europejskie w Natolinie poszukuje kreatywnych, doświadczonych, zawodowych projektantów graficznych gotowych wziąć udział w otwartym konkursie na przygotowanie koncepcji i propozycji wdrożenia identyfikacji wizualnej dla marki „Natolin”. Na projekty czekamy do 7 kwietnia 2023 r. do godz. 15.00. Propozycje oceni profesjonalne jury konkursowe, w którym zasiądą m.in. Prof. Błażej Ostoja Lniski, Prof. Mieczysław Wasilewski oraz Prof. Przemysław Krajewski.

Położony w niezwykle malowniczym miejscu z fascynującą historią Natolin to przede wszystkim intelektualna wspólnota ludzi, która łączy co roku blisko 130 studentów i 100 wybitnych wykładowców z ponad 30 krajów świata. To także renomowane centrum studiów nad Europą i jej sąsiedztwem, które skupia instytucje (najbardziej rozpoznawalną i dynamiczną wśród nich jest dziś College of Europe – Kolegium Europejskie), naukowców, dydaktyków i programy edukacyjno-badawcze na najwyższym światowym poziomie.

Na najlepszych spośród uczestników czeka również oferta stałej współpracy z Kolegium Europejskim w realizacji kolejnych projektów graficznych i wizualnych.  
Serdecznie zapraszamy do udziału!

Data publikacji: 14 marca 2023
Termin składania projektów: 7 kwietnia 2023 (do godz. 15:00)